O firmie

Włoska firma MGF jest jedną z wiodących na świecie firm produkujących profesjonalne narzędzia dla branży hydraulicznej, grzewczej, chłodniczej i klimatyzacyjnej.

Marka MGF jest dobrze znana wśród profesjonalistów i charakteryzuje ją wysoką jakość produktów, niskie ceny i profesjonalizm usług.

W swojej ofercie firma MGF posiada kompletny asortyment narzędzi do hydrauliki i instalacji rur oraz gamę produktów obejmujących urządzenia pomiarowe, narzędzia gwintujące. Ponadto produkuje urządzenia do testowania, urządzenia do czyszczenia rur i różne narzędzia ręczne.

Już na etapie projektowania produkty poddawane są rygorystycznym testom jakości.  Jest to gwarancją dla naszych klientów: każdy element jest zaprojektowany i śledzony w nowoczesnym systemie projektowym, aby zagwarantować niezawodność produktów przez lata.

Pod koniec procesu produkcyjnego, na liniach montażowych przeprowadzane są symulację funkcjonalności produktów za pomocą urządzeń elektronicznych umożliwiających wykonywanie dokładnych i szczegółowych pomiarów oraz zapobieganie błędom ludzkim.

Dopiero pod koniec tej ścieżki testowej innowacyjny produkt zasługuje na miano MGF.

W rzadkich przypadkach po sprzedaży problem, który się pojawi, dzięki oferowanej przez nas usłudze pomocy technicznej nie jest kosztem, ale przyjemnością.

Tylko dzięki współpracy z klientami możemy uzyskać to, co najlepsze z naszych produktów.

Właśnie dlatego narzędzia MGF są doceniane na całym świecie.